+420 311 514 401 info@tipsportlaguna.cz


Zimní stadion

Městský zimní stadion Na Ostrově, který je díky svojí ideální poloze, přímo na trase dálnice D5, velmi snadno dostupný nejen pro berounské zájemce. Samostatný stadion je postaven na stavební parcele o výměře 4.320 metrů čtverečních, která leží na ostrově tvořeném hlavním tokem řeky Berounky a jejím náhonem společně s říčkou Litavkou. Plocha stadionu, která je od července 2008 po osazení novými mantinely ENGOSPOND OLYMPIC zmenšena na rozměry 58× 28 metrů, je využívaná pro lední hokej, krasobruslení a curling. V období mimo zimní sezónu je areál využíván pro potřeby In-line hokeje, nebo při různých kulturních akcích. Na stadionu se koná veřejné bruslení ve volných hodinách. Také se zde mohou pořádat hokejové kempy. Na jižní straně od plochy je umístěna stupňovitá tribuna ke stání o kapacitě 1 828 diváků a na protilehlé straně tribuna k sezení o celkové kapacitě 272 sedaček. 

Nový ceník veřejného bruslení od 1.2.2019

Dospělí Děti Nebruslící doprovod
50 KČ 30 KČ ZDARMA

Ceník pronájmu ledové plochy


V pracovní dny
6:00 – 13:00........­.........1800 Kč vč. DPH
13:00 – 22:00........­.......2500 Kč vč. DPH
22:00 – 24:00........­.......1900 Kč vč. DPH
Víkendy a svátky
6:00 – 22:00........­.........2500 Kč vč. DPH
22:00 – 24:00........­.......1900 Kč vč. DPH


Časy veřejného bruslení najdete na stránkách Aquaparku Beroun a na našem Facebooku

Rozpis ledové plochy je k nalezení na stránkách Aquaparku nebo níže:

Broušení bruslí

Brusle brousí pan Křesťan. Časy broušení dle individuální dohody. Kontakt: +420 724 340 455

Brusle v současné době nepůjčujeme.

Zimní stadion - GalerieAquapark zvovu v provozu


13. 03. 2020

HYGIENICKÉ POŽADAVKY NA CHOVÁNÍ NÁVŠTĚVNÍKŮ V AREÁLU

• Návštěvníci jsou povinni před vstupem do areálu provést dezinfekci rukou přípravkem s virucidními účinky, který bude na vstupu k dispozici pro všechny návštěvníky. • Návštěvníci musí zvážit zdravotní stav svůj a svých dětí. V případě, že se necítí dobře nebo trpí nějakým infekčním onemocněním, by neměli s ohledem na ostatní vstupovat do vody zejména v situacích, kdy nelze vyloučit kýchání, smrkání apod. V případech těchto zdravotních problémů nejlépe areály koupališť do uzdravení vůbec nenavštěvovat. • Návštěvníci jsou povinni dodržovat platná mimořádná opatření, především co se týká shlukování na veřejně dostupných místech a nošení roušek ev. jiných ochranných prostředků dýchacích cest. V areálu koupaliště se mají pohybovat nejvýše v aktuálně předepsaném počtu osob a dodržovat mezi sebou patřičné odstupy. • Při odpočinku by jednotlivé skupiny návštěvníků/ro­dinných příslušníků měli dodržovat distanční vzdálenost cca 2 m. • Návštěvníci jsou povinni nosit roušku ev. jiný ochranný prostředek dýchacích cest při jakémkoliv pohybu v areálu koupaliště, s výjimkou pobytu na podložce nebo lehátku u přírodních a nekrytých (venkovních) umělých koupališť, chůze k dosažení vstupu do vody za účelem koupání a vlastního koupání (rouška se odkládá na podložce nebo lehátku). V případě pouhého pobytu při břehu koupaliště či bazénu, např. z důvodu dohledu nad koupajícími se dětmi, je nutno roušku ev. jiný ochranný prostředek dýchacích cest, používat podle aktuálně stanovených opatření. • Při použití WC musí návštěvníci dodržovat zvýšenou osobní hygienu – je nutné důkladné omytí rukou mýdlem s dezinfekčním účinkem, nebo jejich dezinfekce dezinfekčním prostředkem (např. gelem), který bude pro všechny návštěvníky na místě k dispozici. K osoušení rukou je nutno používat jednorázové ručníky nebo bezdotykové vzduchové osoušeče rukou.

Další důležité informace pro provoz našeho areálu

• Parní kabina a kneippův chodník mimo provoz, • část bistra přístupná z bazénu mimo provoz, • venkovní terasa včetně zahrady mimo provoz, • celková kapacita saun max 9 osob, • kapacita fitness 8 osob, • ve vířivce maximálně 12 osob s rozestupy 1,5 metru.

Na závěr Vás všechny prosíme dodržujte rozestupy, neshlukujte se a dbejte pokynů našich zaměstnanců.

Děkujeme za spolupráci,

tým Berounské sportovní, a.s.