+420 311 514 401 info@tipsportlaguna.cz


Hřiště Hlinky

Hřiště Hlinky slouží berounským školákům i široké veřejnosti. Hřiště prošlo v roce 2013 rozsáhlou rekonstrukcí, při které byly vyměněny povrchy sportovišť a upravila se jednotlivá sportoviště aby se zde dalo provozovat více sportů. Díky tomu je nyní určeno pro lehkou atletiku, hokejbal, in-line hokej, florbal, malou kopanou, házenou, tenis, stolní tenis, basketbal, volejbal, nohejbal i streetbal. Zařízení půjčuje sportovní potřeby, poskytuje sportovcům zázemí- šatny s uzamykatelnými skříňkami, sprchy a nabízí i občerstvení. Díky osvětlení v areálu je areál po předchozím objednání vhodný i pro večerní sportování. V zimě je v nabídce mimo jiné stolní tenis.
Svojí základnu zde má hokejbalový klub SK Kelti.

Možnosti občerstvení: Přímo v areálu u správce
Možnosti parkování: V okolí areálu
Ceník:
Ceník pronájmu Děti do 15 let Dospělí
Hriště pro lehkou atletiku 10 Kč/ hodina 15Kč/ hodina
Hokejbal, in-line hokej, florbal,
malá kopaná, házená
200 Kč /hodina,
umělé osvětlení 250 Kč/hodina
200 Kč /hodina,
umělé osvětlení 250 Kč/hodina
Basketbal, volejbal 10 Kč osoba/hodina 15 Kč os/hodina
umělé osvětlení 20 Kč os/hod
Tenis 120 Kč/ hodina 120 Kč/ hodina
Stolní tenis 40 Kč/ hodina 40 Kč/ hodina

Otevírací doba
Pracovní dny Víkendy
15:00 – 22:00
(dopoledne školy)
9:00 – 22:00
Tenisové kurty je možné pronajmout i v pracovní dny dopoledne
Rezervace: 723 204 898

Hřiště Hlinky - GalerieAquapark zvovu v provozu


13. 03. 2020

HYGIENICKÉ POŽADAVKY NA CHOVÁNÍ NÁVŠTĚVNÍKŮ V AREÁLU

• Návštěvníci jsou povinni před vstupem do areálu provést dezinfekci rukou přípravkem s virucidními účinky, který bude na vstupu k dispozici pro všechny návštěvníky. • Návštěvníci musí zvážit zdravotní stav svůj a svých dětí. V případě, že se necítí dobře nebo trpí nějakým infekčním onemocněním, by neměli s ohledem na ostatní vstupovat do vody zejména v situacích, kdy nelze vyloučit kýchání, smrkání apod. V případech těchto zdravotních problémů nejlépe areály koupališť do uzdravení vůbec nenavštěvovat. • Návštěvníci jsou povinni dodržovat platná mimořádná opatření, především co se týká shlukování na veřejně dostupných místech a nošení roušek ev. jiných ochranných prostředků dýchacích cest. V areálu koupaliště se mají pohybovat nejvýše v aktuálně předepsaném počtu osob a dodržovat mezi sebou patřičné odstupy. • Při odpočinku by jednotlivé skupiny návštěvníků/ro­dinných příslušníků měli dodržovat distanční vzdálenost cca 2 m. • Návštěvníci jsou povinni nosit roušku ev. jiný ochranný prostředek dýchacích cest při jakémkoliv pohybu v areálu koupaliště, s výjimkou pobytu na podložce nebo lehátku u přírodních a nekrytých (venkovních) umělých koupališť, chůze k dosažení vstupu do vody za účelem koupání a vlastního koupání (rouška se odkládá na podložce nebo lehátku). V případě pouhého pobytu při břehu koupaliště či bazénu, např. z důvodu dohledu nad koupajícími se dětmi, je nutno roušku ev. jiný ochranný prostředek dýchacích cest, používat podle aktuálně stanovených opatření. • Při použití WC musí návštěvníci dodržovat zvýšenou osobní hygienu – je nutné důkladné omytí rukou mýdlem s dezinfekčním účinkem, nebo jejich dezinfekce dezinfekčním prostředkem (např. gelem), který bude pro všechny návštěvníky na místě k dispozici. K osoušení rukou je nutno používat jednorázové ručníky nebo bezdotykové vzduchové osoušeče rukou.

Další důležité informace pro provoz našeho areálu

• Parní kabina a kneippův chodník mimo provoz, • část bistra přístupná z bazénu mimo provoz, • venkovní terasa včetně zahrady mimo provoz, • celková kapacita saun max 9 osob, • kapacita fitness 8 osob, • ve vířivce maximálně 12 osob s rozestupy 1,5 metru.

Na závěr Vás všechny prosíme dodržujte rozestupy, neshlukujte se a dbejte pokynů našich zaměstnanců.

Děkujeme za spolupráci,

tým Berounské sportovní, a.s.